Kes me oleme?

Hei, hea lugeja! Meie oleme Kristjan ja Marleen. Kaks uudishimulikku, kellele meeldib alati õppida – alates ise tegemisest, äriarendusest, tervise hoidmisest kuni ehituse ja psühholoogiani. Oleme teadlikud maailmarändurid, kes hoolivad endast, inimestest meie ümber kui ka keskkonnast kus elame. Südames minimalistid, kes armastavad lihtsust, naturaalsust ja ilu väikestes asjades. Siin soovime jagada, julgustada ja üheskoos endast paremaks versiooniks saada. 🙂

Kirjuta meile!
ärijuht, maailmarändur, korvpallur, elupõline õppija

Kristjan Keres

Hei, minu nimi on Kristjan! Väikseima linna Mõisaküla poiss, kes tänaseks rännanud 45-s riigis üle maailma. Olen elanud Lõuna-Prantsusmaal, Brasiilias, Sri Lankal ja Poolas ning reisinud pikemalt nii Ida-Aasias kui Ladina-Ameerikas. Selline elukogemuste segu on mind hindama pannud lihtsaid, kuid olulisi asju – ühiseid hetki, tervist, loodust ja jätkusuutliku mõtteviisi olulisust.

Pean end elupõliseks õppijaks, kellele meeldib luua (väärtust) ja end alati proovile panna. Olen juhtinud põnevaid ettevõtteid nii majutusäris kui startupinduses, mida on toetanud omandatud haridused ärinduse (MBA) ja IT vallas. Endise korvpallurina ei saa ka spordist siiani üle ega ümber!

Instagram / LinkedIn
start-upid, coaching, tants, eneseareng

Marleen Aasa

Hola! Mina olen Marleen. Olen suur kodumaa fänn, kes reisinud 40+ riigis ja pikemalt elanud ning õppinud Hispaanias (Madrid, Bilbao, Barcelona) ja Londonis. Töötan startupi maailmas, mida väga väärtustan. Lisaks tegelen coachinguga, et aidata teisi oma rännakutel. Eneseareng käib minuga iga päev kaasas. Naudin sügavaid ja pikki vestluseid, mis tulevad südamest. Oma loomult olen unistaja ja hindan väga enda lähedasi ning tervise eest hoolitsemist. Lisaks paelub mind põnev ahitektuur ja interjöörid, mis tekitavad meis hea tunde.

Instagram / LinkedIn