Septembrikuu hakul saime Swedbanki tiimilt toreda kutse osalemaks nende podcastis Kogumispäevik. Aitäh võimaluse eest! Saade võeti linti nii helis kui videos ja kõik see on nüüd ka kõigile Teile saadaval.

Uus nädal, uus episood! Seekord on meil külas elupõlised õppijad, rändurid ning Naabrist Parem edukad osalejad Marleen Aasa ning Kristjan Keres! Räägime nendega sellest, kuidas soodsalt reisida (mõlemad noored on külastanud rohkem kui 40 erinevat riiki, vau!), mida head on varakult tööleminemises ning miks nad ei lange poes emotsioonisostude küüsi. Kuula episoodi YouTube’s, Spotify’s ja Apple või Google Podcast’is! Ja kuigi podcasti salvestamise ajal oli juttu koduostmisest, siis tänaseks on noored oma unistuste koduprojekti Suurupi külas viimaks leidnud. 🏠

Nagu siit sissejuhatusest juba näib, saime saates rääkida põgusalt mitmetel eri teemadel – alates reisimisest ja esimestest töökogemustest kuni investeerimise ja õppimiseni. Nagu ikka, tegelikult oleks ja tahaks ju kõigest kohe rohkem ning lähemalt rääkida, aga seda siis juba järgmine kord. Head kuulamist kõigile!

Vaata või kuula!

Kui räägitud teemadel tekkis mõni küsimus, siis kirjutage julgelt otse siia alla kommentaaridesse või kiri.