11. märtsil 2020 ilmus Diktori portaalis ülevaatlik artikkel, kus tutvustati muuhulgas ka meid.

Ülejärgmisel kolmapäeval alustab TV3s uut hooaega “Naabrist parem”, kus sel kevadel hakatakse kodu looma merekonteineritesse. Oma maja võitmise nimel kandideeris sarja sadu inimesi, kelle seast valiti välja neli paari – superemadest õed, kuldsete kätega kamraadid, seiklejaist rändurpere ning seni päris oma koduta hakkama saanud maailmakodanikud.

Marleen ja Kristjan – kodutud maailmakodanikud

Marleen (28) ja Kristjan (30) on kõrgelt ja rahvusvaheliselt haritud noored, kellel päris oma kodu olnud polegi, sest nad on elanud nii koos kui ka eraldi erinevates kohtades üle maailma.

Marleen Aasa töötab Euroopa Innovatsiooni Akadeemias ja aitab teisi ettevõtluse ja innovatsiooni rindel. Tema salaunistuseks on aga sisekujundaja amet, milles tuleb end saates igal juhul proovile panna. Kristjan Keres on aastaid juhtinud nii Baltikumis kui ka Poolas erinevate majutusettevõtete tööd.

“Naabrist parema” saates soovivad Marleen ja Kristjan luua päris oma ja päris esimese peatuspaiga, mis hakkaks asuma kaunis Eesti looduses. Terrassiga konteinerkoju mahuks nii nemad, nende pere kui ka sõbrad ning näiteks saaks sealses pop-up kohvikus ka mõnel mõnusal suveõhtul ühe toreda kontserdi korraldada.