Maikuu oli üks hullumeelne kuu! Olime lõplikult valmis saanud elu esimese ja väikese, aga see-eest vapra “majaprojekti” – meie hyggepesa. Samal ajal kui teles jooksid viimased ettelindistatud saated, ootasime meie juba finaalpäeva. Muude ettevalmistuste kõrval jõudsime ära käia Sportland Be 1st podcasti stuudios, kus meid Sandra Raju ja Kairi Killing energiliselt vastu võtsid!

🎙 PODCAST x KRISTJAN JA MARLEEN 🎙

Täna on meil stuudios ühe inimese asemel kaks ning meie eesmärk on mõista, kuidas on võimalik põhitöö kõrvalt 2-kuuga endale oma kätega maja valmis ehitada. Ja mitte ainult niisama tavaline maja, vaid konteineritest. Kaamerasilmade all! Meie tänase saate külalisteks on seiklejad, elupõlised õppijad ja tuleb ka välja, et potentsiaalsed ehitusmaailma gurud, Kristjan Keres ja Marleen Aasa. Tänases saates räägime me nendega reisimise olulisusest ja maailmarännakutest, enesearengust ja Naabrist Parema saate väljakutsetest. Kuula nende põnevaid ja silmiavavaid lugusid!

Nagu tutvustus ka ütleb, sai lindistatud üks vahva podcast, kus vestlesime elu enesega kaasnenud seiklustest siin ja seal. Head meenutused ja hetked! Aitäh toreda aja eest!

Kuula!

Kui räägitud teemadel tekkis mõni küsimus, siis kirjutage meile julgelt, kas siia alla kommentaaridesse või lihtsalt otse meile.